On Fri, 1 Oct 2004, Andrzej Krzysztofowicz wrote:
> > 
> >    3:imap                   ostrzeżenie: użytkownik imap nie istnieje - użyto 
> > konta root
> > ########################################### [ 75%]
> > 
> > Tyle, że ten user jest chyba dzielony przez wiele usług. Co z tym?
> Jaki pakiet?

To akurat imap.spec

-- 
pozdr.  Paweł Gołaszewski 
---------------------------------
If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo,
then Linux is Dolby Pro-Logic Surround Sound with Bass Boost
and all the music is free.

_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym