On Fri, 1 Oct 2004, Andrzej Krzysztofowicz wrote: > > > > 3:imap ostrzeżenie: użytkownik imap nie istnieje - użyto > > konta root > > ########################################### [ 75%] > > > > Tyle, że ten user jest chyba dzielony przez wiele usług. Co z tym? > Jaki pakiet?
To akurat imap.spec -- pozdr. Paweł Gołaszewski --------------------------------- If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo, then Linux is Dolby Pro-Logic Surround Sound with Bass Boost and all the music is free. _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [EMAIL PROTECTED] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
