Dnia piątek, 1 października 2004 12:47, Charles napisał:
> Witam.
> 
>   Skoro na ftp jest wersja rc17 to może lepiej rc20 :)
> Uwagi:
>   1) poprawiony boa-logrotate.patch (zmiana ścieżek)
>   2) w BR nie jest wymagany sgml-tools - wymagany jest natomiast texinfo
>   3) testowany na athlon
> 

Dodałem.

_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym