Dnia piątek, 1 października 2004 12:47, Charles napisał: > Witam. > > Skoro na ftp jest wersja rc17 to może lepiej rc20 :) > Uwagi: > 1) poprawiony boa-logrotate.patch (zmiana ścieżek) > 2) w BR nie jest wymagany sgml-tools - wymagany jest natomiast texinfo > 3) testowany na athlon >
Dodałem. _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [EMAIL PROTECTED] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
