Dnia niedziela, 3 października 2004 14:12, Krzysztof Taraszka napisał:
> Dnia niedziela, 3 października 2004 14:07, Paweł Sikora napisał:
> > cross${arch}-{binutils,gcc} ci wystarczy do budowania kernela.
>
> ok, nie zauwazylem paczek. dzieki za info.
hm, tylko pytanie jak, rpmbuild -bb kernel24.spec --target=sparc64 nie
zachwuje sie jak w srodowisku sparc64, zabralo sobie config dla ia32, flag
nie sprawdzalem, w sumie bezsensu by bylo, jak by bylo CONFIG_X86=y a flagi
np. -march=sparc64 :)
a moze cos robie zle ?
--
Krzysztof Taraszka ([EMAIL PROTECTED])
http://cyborg.kernel.pl/~dzimi/
http://dzimi.jogger.pl/
_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl