On Wednesday 06 of October 2004 11:19, Paweł Sikora wrote: > po przeladowaniu systemu (i wyczyszczeniu /tmp) nie wstaje xorg/kde. > powod: /tmp/.ICE-unix ma ownera ustawionego na <user>.users zamiast > na root.users. chown root.users i wsio bangla. ktos sie z tym spotkal? Masz za stare rc-scripts.
-- Arkadiusz Miśkiewicz PLD/Linux Team http://www.t17.ds.pwr.wroc.pl/~misiek/ http://ftp.pld-linux.org/ _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [EMAIL PROTECTED] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
