On Wednesday 06 of October 2004 11:19, Paweł Sikora wrote:
> po przeladowaniu systemu (i wyczyszczeniu /tmp) nie wstaje xorg/kde.
> powod: /tmp/.ICE-unix ma ownera ustawionego na <user>.users zamiast
> na root.users. chown root.users i wsio bangla. ktos sie z tym spotkal?
Masz za stare rc-scripts.

-- 
Arkadiusz Miśkiewicz                    PLD/Linux Team
http://www.t17.ds.pwr.wroc.pl/~misiek/  http://ftp.pld-linux.org/

_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym