On Mon, 10 Jan 2005, Marcin Doliński wrote:

On Monday 10 of January 2005 03:15, Tomasz Mateja wrote:
On Sun, 9 Jan 2005, Paweł Sakowski wrote:
Prośba do osób przyznających się do samba.spec, plucker.spec, kudzu.spec
-r HEAD o dokończenie grzebania albo stworzenie AC-brancha w odpowiednim
miejscu -- są do przebudowania.

Samba z HEAD jest już budowalna - nawet działająca :) tyle że to 3.0.11pre1 - jeśli ją chcesz przebudować to ok - jeśli nie to zrobię brancha z samby z auto-ac-samba-3_0_10-1.
Zrobić AC-branch i nie robić więcej unstable na HEAD. Od tego jest DEVEL.

Dla czego jest do przebudowy ??

Samba 3.0.10-2 jest juz na AC-branch i gotowa do przebudowania z pyreqeq, Skoro jest juz AC-branch to po co 3.0.11pre1 na DEVEL tym bardziej że to są przedewszystkim bugfixy :) jeśli stable jest na AC-branch a pre i rc będą na DEVEL to co ma być na HEAD - to chyba zbędne mnożenie bytów. Pozdrawiam.

--
Tomek
_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym