Użytkownik Sławomir Sędyka napisał:
Bez zainstalowanego w systemie ppp program się nie uruchamia.
Wiem zaktualizowałem, tylko że wymaga ppp-2.4.3
Być może w przeciągu dwóch tygodni będę w stanie napisać, czy działa i
czy nadaje się do main.
U mnie nie działa. AMD64.
Zdrówko.
--
. m a i l t o pknycz a t kolnet d o t com d o t pl .
| Przemysław Stanisław Knycz, JID: [EMAIL PROTECTED] |
| Net/Sys Administrator, PLD LD Developer, RLU 213344 |
` - To see tomorrow's PC, look at today's Macintosh - '
_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl