On Mon, 10 Jan 2005, Lukasz [DeeJay1] Jernas wrote:

Dnia Mon, 10 Jan 2005 20:47:31 +0100 (CET) w e-mailu od Roman
Werpachowski <[EMAIL PROTECTED]> przeczytano:

On Mon, 10 Jan 2005, havner wrote:


Czy czlowiek nie moze juz byc rozdrazniony? Robie co moge, zeby bylo
dobrze i naprawde mnie cholera bierze jak po raz nty ktos o to samo
sie czepia.

A nie można takich wiadomości wywieszać na WWW? "Pomiędzy 13.00 a 14.00 prosimy nie robić upgrejdów, bo python będzie rozgrzebany".

Równie dobrze można spokojnie zapytać a nie krzyczeć niepotrzebnie...

1. Nie każdy musi chcieć się od razu zapisywać na listę, żeby w spokoju zrobić upgrade. 2. Czas reakcji listy bywa różny. Czasami parogodzinny.

--
/------------------------------\
| http://www.cft.edu.pl/~roman |
\------------------------------/
_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym