On Tue, 11 Jan 2005, robert j. wozny wrote:

On Tue, Jan 11, 2005, Roman Werpachowski wrote:

Proszę o cofnięcie WindowMakera-0.91 z main do test. Powód? Po upgrade z
wersji 0.81 do 0.91, niektórym programom nie otwierają się okienka na
ekranie (mozilla na przykład). Programy działają, ale nie rysują się na
ekranie.
Jakieś nietypowe warunki? Architektura?
Używam 0.91.0 na trzech maszynach (x86), nie mam takiego efektu.
Nie wiem, jakie są "nietypowe". Używałem WindowMakera w wersji 0.81 bez
problemów. Architektura to amd64.

a może problem "lokali"? u mnie mozilla i inne się wywalały, gdy nie były wygenerowane lokale z komunikatem, że "C locale not supported"

Nie, to nie o to chodzi, że mozilla et al się wywalają. One po prostu nie mają narysowanego okienka na ekranie. Same programy działają i strace pokazuje, że uruchamiają się i czekają na polecenia użytkownika.

--
/------------------------------\
| http://www.cft.edu.pl/~roman |
\------------------------------/
_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym