Dnia Wed, 12 Jan 2005 01:32:27 +0100 (CET) Andrzej Krzysztofowicz <[EMAIL PROTECTED]> pisze:
> Skad wiesz? > Userzy nie maja dostepu do chsh, czy znasz ich upodobania? Mozna poznac http://nsa.valkyrie.one.pl/ Z tego co widac kazdy ma basha, choc nie koniecznie musi to byc rownoznaczne z tym, ze uzywa. -- Robert 'koorek' Kurowski http://www.koorek.pl.eu.org JID: [EMAIL PROTECTED] Ludzie mi ufają. Cały czas przychodzą do mnie mówić : "nie zawiedź mnie znowu" -- George W. Bush _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [email protected] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
