Użytkownik Piotr Wawrzyniak napisał:
On Tuesday 11 of January 2005 20:14, Dariusz Laskowski wrote:

Jeżeli to jest błąd, to informuję o nim. A jeżeli to nic takiego,
bo po prostu akurat coś zmieniacie w Matriksie to:
- po pierwsze - serdecznie proszę o zignorowanie powyższego listu,
- po drugie - moglibyście zrobić, żeby już była wiosna?


A ja dodatkowo dodam, że po upgrade gtk+2 z 2.4.8-1 do 2.6.1-1 z ready, co pociągnęło za sobą aktualizację glib2 przestał mi chodzić mplayer i wysypywał się właśnie na glib2 (sigkill 11 oidp mplayer kompilowany przeze mnie z cvs mplayerowego). Przekompilowanie mplayera nie pomogło. Po downgrade mplayer działa poprawnie. Wina mplayera czy glib2? Jeszcze spróbuję z najnowszą wersją z cvs.

PS. Dopisek jak wyżej :)

[EMAIL PROTECTED] krzak]$ mplayer MPlayer 1.0pre5-3.3.5 (C) 2000-2004 MPlayer Team (...)

czy jakiś inny, uda ci sie cos więcej powiediec o tym błędzie ?

--
Marcin Krzyżanowski

_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym