Użytkownik Piotr Wawrzyniak napisał:
On Tuesday 11 of January 2005 20:14, Dariusz Laskowski wrote:
Jeżeli to jest błąd, to informuję o nim. A jeżeli to nic takiego,
bo po prostu akurat coś zmieniacie w Matriksie to:
- po pierwsze - serdecznie proszę o zignorowanie powyższego listu,
- po drugie - moglibyście zrobić, żeby już była wiosna?
A ja dodatkowo dodam, że po upgrade gtk+2 z 2.4.8-1 do 2.6.1-1 z ready, co
pociągnęło za sobą aktualizację glib2 przestał mi chodzić mplayer i wysypywał
się właśnie na glib2 (sigkill 11 oidp mplayer kompilowany przeze mnie z cvs
mplayerowego). Przekompilowanie mplayera nie pomogło. Po downgrade mplayer
działa poprawnie. Wina mplayera czy glib2? Jeszcze spróbuję z najnowszą
wersją z cvs.
PS. Dopisek jak wyżej :)
[EMAIL PROTECTED] krzak]$ mplayer
MPlayer 1.0pre5-3.3.5 (C) 2000-2004 MPlayer Team
(...)
czy jakiś inny, uda ci sie cos więcej powiediec o tym błędzie ?
--
Marcin Krzyżanowski
_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl