Ad.1 Nie wiem.
Ad.2 Nie wiem
Ad.3 Nie wiem
Ad.4 Nie wiem
Ad.5 Nie wiem

Pytania, które Pan zadał są istotne i sam chciałbym znać na nie odpowiedzi. Myślę 
jednak, że właściwszym adresatem tych pytań jest Jan Łopuszański. Gdyby Pan go spytał, 
miałby Pan informacje z pierwszej ręki. Każda inna osoba będzie tylko prezentowala w 
tej materii wlasne interpretacje pewnych faktów, mniej lub bardziej odbiegające od 
rzeczywistości. Łopuch popełnił wiele poważnych błędów i te, które Pan zasugerował, 
nie są jedyne. Ale z drugiej strony należy przyznać, że wyroznia się bardzo pozytywnie 
na tle naszych parlamentarzystów na obszarze debaty o integracji z UE, stosunkach z 
Niemcami, wykupie ziemi, czy choćby w sprawie nikczemnej agresji grupy państw NATO na 
Serbię. Łopuch jest chyba trochę niedookreślony, niezbyt konsekwentny, safandułowaty, 
chyba sam tak do końca nie wie, kim chciałby być. Stąd te dziwne jego zakręty. Tak czy 
owak, jest już chyba skończony. 

-----Oryginalna wiadomość-----
Od:     Andrzej Sawicki [SMTP:[EMAIL PROTECTED]]
Wysłano:        23 maja 2001 11:44
Do:     Multiple recipients of list prawica
Temat:  Prawica:  powtarzam pytania

> > 
> > Sz.Panowie.
> > Poniewaz widze, ze chcecie z p.J.Lopuszanskiego zrobic 
> > cnotliwego czlowieka - nigdy tego nie kwestionowalem
> > natomiast kwestinuje dzalania. Wobec tego ze opinie sa rozne 
> > prosze o odpowiedz n nstepujace pytania:
> > 
> > 1. Dlaczego p.Lopuszanski poparl p.L.Walese w zamachu 
> > w dniu 4 czerwca 1992, gdy decydowalo sie czyja bedzie Polska.
> > 
> > 2.Dlaczego jako przewodniczacy rady naczelnej ZCHN wnioskowal 
> > o usuniecie A.Macierewicza, gdy wystepowal przeciwko sojuszowi 
> > z Unia Demokratyczna i udzialowi w rzadzie: Suchockiej, Kuronia. 
> > Lewandowskiego czy Milczanowskiego.
> > 
> > 3.Dlaczrego nie przeciwstawil sie przeciw powolaniu Narodowych 
> > Funduszy Inwestycyjnych. Nie ma ani jednej wypowiedzi w tej 
> > sprawie w archiwach sejmu.
> > 
> > 4. Dlaczego wraz z SLD przeciwstawial sie wejsciu Polski do 
> > NATO - jaka byla alternatywa
> > 
> > 5. Dlaczego glosowal za podzialem Slaska i utworzeniem 
> > odrebnego wojewodztwa opolskiego wspierajac w ten sposob 
> > separastyczne dazenia mniejszosci niemieckiej.
> > 
> > Narazie dosyc - a inne pytania moze inni postawia.
> > 
> > Panowie, tylko prosze merytoryczne wypowiedzi a nie Wasze 
> > odczucia - a jezeli nie macie co powiedziec to nie zabierajcie glosu 
> > i nie zasmiecajcie listy w niektorych wypadkach "belkotem"
> > przepraszam za to okreslenie.
> > 
> > Pozdrawiam wszystkich interlokutorow 
> > A.Sawicki
> > 
> > 
> > 
> > =======================================================
> > ProPatria - lista dyskusyjna poswiecona antypolonizmowi
> > Administrator:         <[EMAIL PROTECTED]> (MJ Wiechowski)
> 
> 






-- 

26 maja - Dzień Matki. Wygraj kwiaty dla swojej Mamy!

Do rozdania 75 bukietów z dostawą i życzeniami.

[ http://zakupy.onet.pl/prezenty.asp?k=7 ]



application/ms-tnef

Odpowiedź listem elektroniczym