----- Original Message -----
From: Adam Pietrasiewicz <[EMAIL PROTECTED]>
>
> To byla wojna. Brudna.
>
> Do moich informacji dodam jeszcze informacje jakie uzyskalem od
> polskiego zolnierza, ktory tam byl - widzial wioski przez ktore
> przeszla Legia Cudzoziemska - wszyscy mieszkancy mieli piekna dziure
> w samym srodku czola. Wszyscy. Kobiety i dzieci tez.
>
> Na placu targowym o ktorym pisalem, nie bylo wyrzutni rakiet, w
> ogole nie bylo wojska.
>
> Serbia postawila sie Niemcom i musiala za to zaplacic. I placi.
>
> Pozdrawiam
> Adam Pietrasiewicz
> Redaktor Biuletynu Sceptycznego "S" Files
> http://www.biuletynsceptyczny.z.pl
> Nigdy nie klóc sie z glupcem - ludzie moga nie zauwazyc róznicy


Odpowiedź listem elektroniczym