Zycze Wszystkim moim Drogim
Przyjaciolom - pieknych darow,
By glosili wszystkim Dobro
Unikajac klamstw pozarow.

By ten Rok od Pana Boga
Dany w Lasce i Milosci
Dla nikogo nie byl trwoga
A zwiastunem do Wolnosci

Choc me serce dzisiaj drzace
O mych Braci w Polsce, w Swiecie
Bedzie zawsze dlan gorace
Zaden wicher go nie zmiecie.

Moi Drodzy, jestem maly
Zycze Wszystkim Wielkiej Chwaly
A od Boga Laske prosze
I ofiary swe zanosze.

===============
jasiek z toronto



_________________________________________________________________
Send and receive Hotmail on your mobile device: http://mobile.msn.com

Odpowiedź listem elektroniczym