Od: "roman kafel" <[EMAIL PROTECTED]>

> A teraz policzcie ile podatku placi pracownik stoczni wezmy marne 6000
> pracownikow co miesiac.....i panstwo wywala tych ludzi na bruk...
> jak myslicie jest tu logika czy nie????

To wszystko prawda. Rząd w swojej chciwości
ustanowił takie wysokie podatki: VAT, dochodowy,
cła, akcyzy itd. że firmy podają jak kawki jedna za
drugą. A p. Laffer już dawno udowodnił, że podwyższanie
podatków tylko do pewnego punktu powoduje zwiększanie
wpływów do budżetu. Dalsze zwiększanie podatków
powoduje znięchęcenie ludzi do pracy, bezrobocie,
drożyznę, recesję, wzrost przestępczości i w efekcie
mniejsze wpływy budżetowe, a większe wydatki.
Nasz rząd już dawno punkt Laffera przekroczył i to znacznie.

Pozdrawiam
Janusz Baczyński

Odpowiedź listem elektroniczym