Od: "roman kafel" <[EMAIL PROTECTED]> > A teraz policzcie ile podatku placi pracownik stoczni wezmy marne 6000 > pracownikow co miesiac.....i panstwo wywala tych ludzi na bruk... > jak myslicie jest tu logika czy nie????
To wszystko prawda. Rząd w swojej chciwości ustanowił takie wysokie podatki: VAT, dochodowy, cła, akcyzy itd. że firmy podają jak kawki jedna za drugą. A p. Laffer już dawno udowodnił, że podwyższanie podatków tylko do pewnego punktu powoduje zwiększanie wpływów do budżetu. Dalsze zwiększanie podatków powoduje znięchęcenie ludzi do pracy, bezrobocie, drożyznę, recesję, wzrost przestępczości i w efekcie mniejsze wpływy budżetowe, a większe wydatki. Nasz rząd już dawno punkt Laffera przekroczył i to znacznie. Pozdrawiam Janusz Baczyński
