Title: binbirel
Resimli olarak hazırlanmış bültenimizi tam olarak görüntüleyemiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

Bu e-posta 6563 sayılı kanuna uygun olarak gönderilmiÅŸtir.
Ä°llgili tüm yasal bildirimleri , tüm ÅŸikayet, bilgi taleplerini mailin en alt kısmında bulabilirsiniz.
Butik: .soiHandmade
Seyahat tutkunuysan, pasaportun ve biletlerin ayrı düÅŸsün istemezsin. UçaÄŸa biniÅŸlerde, x-ray geçiÅŸlerinde, kontrollerde elin ayağına dolaÅŸmasın .soi pasaport kılıfınla hem pasaportun korunsun hem de biletlerin elinin altında olsun.
Butik:bskshop
%100 koton kumaÅŸtan üretilen kiÅŸiye özel tasarım baskılı doÄŸa dostu bez çanta, kaliteli malzemeden 1.sınıf iÅŸçilikle üretilmiÅŸtir.Ürün üzerindeki baskıda herhangi bir silinme, fotoÄŸrafta solma vs. olmayacaktır.DoÄŸum günü partisi veya özel kutlamalarınız için de kullanabilirsiniz
Butik:caruza
CaruzaJewellery Design Atelier.Ürünün tamamı 925 ayar gümüÅŸtür.Zincir uzunluÄŸu 45 cm.dir.Ürün üzeri rose,altın ve siyah renk kaplama tekniÄŸi ile renklendirilmiÅŸtir.Parfüm vb.'den Koruyunuz.
Butik:riendesign
Boyut : 36x36 cm Askı uzunluÄŸu : 69 cm Gabardin KumaÅŸ üzeri baskı yöntemiyle yapılmıştır. %100 Pamuk kumaÅŸtan beyaz iç astar kullanılmıştır.
Butik:eBand
Kendinizi "baharı bekleyen kumrular gibi" mi hissediyorsunuz?
O zaman eBand Spring Love tam sizin kaleminiz. NiÅŸan, düÄŸün, kına kafası olarak da ideal; doÄŸal jüt ip gövde ve çiçek aranjmandan oluÅŸan bu tasarım, basitçe baÅŸ çevresine geçirilerek kullanılıyor.

Butik:rakun
Pamuklu kumaÅŸ, femuarlı çıkarılabilir kılıf, Ä°çi boncuk elyaf, Yaklaşık 40x40 cm, Makinada 30 derecede yıkanabilir.

Butik:Sontelbükücü
Üründe siyah renkte tel ve beyaz boncuk kullanılmıştır,el yapımıdır.Zinciri uzundur.Boya verme ve kararma riskine karşı parfümle temasından kaçınınız.

Butik:Concept ONYX
%100 Doğal Ve El Yapımı Mermer Sunum&Kesme Tabyası
Butik: 34Concept
Rustik Olarak Tasarlanmış El Yapımı AhÅŸap Çerçeve Ayna.Model üzerindeki her bir parça geometrik olarak özel ölçülerde kesimi sonrasın da tüm parçaların özenle birleÅŸtirilmesiyle ortaya çıkarılmış olup, aÄŸaca hafif bir eskimiÅŸ rengi verilmiÅŸtir ve son olarak tik yağı ile canlı bir görünüm elde edilmiÅŸtir. DoÄŸal aÄŸacın karakteristik özelliÄŸi nedeniyle damarlı budaklı ve doÄŸal saf aÄŸacın renk farklılığı nedeniyle her üründe küçük farklılıklar görülebilir.
Butik:Filature Shop
60x50 ölçülerinde string art duvar dekoru. Farklı renklerle boyanmış mdf üzerine, çivi ve iplik kullanılarak yapılan string art tekniÄŸi ile beyaz iplik kullanılarak yapılmıştır.Tabloların el yapımı olması nedeni ile teslim alınan ürün ve fotoÄŸraftaki ürün arasında küçük farklılıklar olması mümkündür.

Yasal Bildirimler
Sayın kullanıcı,
Bu e-posta 6563 nolu sayılı "Elektonik Ticaretin Düzenlenmesi" kanununa uygun olarak gönderilmiÅŸtir.
Ä°zinli tanıtım konusunda 8 yıldır son derece hassasız ve bu konuya çok önem vermekteyiz. Bu konuda sizin geri bildirimleriniz bizim için deÄŸerlidir.
Gerekli tüm bilgiler aÅŸağıda bildirilmiÅŸtir. Gerek gördüÄŸünüz takdirde her türlü bilgi isteÄŸi, ÅŸikayet ve diÄŸer konular için bizimle derhal temasa geçebilirsiniz. Birimlerimiz çok kısa süre içinde size cevap vereceklerdir. Ä°letiÅŸim için tıklayınız.
* Bu e-posta size kanunun 2 maddesinden birine dayanarak gönderilmiÅŸtir.
1. EÄŸer bireysel kullanıcı iseniz önceden sizden alınan izine dayanarak gönderilmiÅŸtir.(6.madde 1.fıkra) VerdiÄŸiniz izin ile ilgili bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayınız.
2. EÄŸer kurumsal kullanıcı iseniz önceden sizden izin alınmışsa 6563 nolu kanunun 6.maddesinin 1. fıkrasına göre, eÄŸer izin alınmadı ise 6563 nolu kanunun 6.maddesinin 2. fıkrasındaki "Esnaf ve tacirlere önceden onay alınmaksızın ticari elektronik iletiler gönderilebilir." tanımına dayanarak gönderilmiÅŸtir.
* Bu e-posta;
Binbirel ürünleriden/hizmetlerinden sizi haberdar etmek, bilgilendirmek amacıyla gönderilmiÅŸtir. Web sayfası için tıklayınız.
Gönderimi yapan firma: AG Media-Aydın Güray 20834242612 . Web sayfası için tıklayınız , Mail için tıklayınız.

Ä°ster bireysel isterseniz kurumsal kullanıcı olun dilediÄŸiniz an bizden mail almama, ÅŸikayet etme, kötüye kullanım bildirme ya da izin verme taleplerinde bulunabilirsiniz. Bu amaçla aÅŸağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Ä°zinsiz Gönderim Bildir    Spam olarak iÅŸaretle    Ãœyelikten ayrıl    Tanıtım hizmetlerine izin ver   Üyelik Bilgileriniz

_______________________________________________
Pressemeldungen mailing list
Pressemeldungen@lists.wikimedia.org
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/pressemeldungen

Antwort per Email an