Tarhon-Onu Victor wrote:

> On Fri, 9 Sep 2005, Iulian wrote:
>
>> locatii diferite. Exista, stiti scule de administrare centralizata?
>> Configuratiile soft nu difera f. mult intre locatii!
>
>
>     Nu difera deloc sau nu difera foarte mult?
>     man rsync.
>
Nu difera f. mult .....

Raspunde prin e-mail lui