Tarhon-Onu Victor wrote:
> On Fri, 9 Sep 2005, Iulian wrote: > >> locatii diferite. Exista, stiti scule de administrare centralizata? >> Configuratiile soft nu difera f. mult intre locatii! > > > Nu difera deloc sau nu difera foarte mult? > man rsync. > Nu difera f. mult .....
