Salut,

Vreau sa imi recomandati si mie o carcasa pentru un server muncit (6
diskuri/dvdrw). Vreau sa fie tower, sa am 8 bayuri in ea si o sursa de
4-5-600W. Sa aiba lemn' bun in ea, nu tabla de 2 lei care se indoaie
cand se aseaza praful pe ea. E important sa aiba un aspect demn, nu de
gameri disperati, vizor, racire cu freon, neoane samd.

Astept recomandarile voastre.

-- 
unii oameni e-prosti
www.e-nenorocire.ro


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui