Salut, Vreau sa imi recomandati si mie o carcasa pentru un server muncit (6 diskuri/dvdrw). Vreau sa fie tower, sa am 8 bayuri in ea si o sursa de 4-5-600W. Sa aiba lemn' bun in ea, nu tabla de 2 lei care se indoaie cand se aseaza praful pe ea. E important sa aiba un aspect demn, nu de gameri disperati, vizor, racire cu freon, neoane samd.
Astept recomandarile voastre. -- unii oameni e-prosti www.e-nenorocire.ro _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
