:) am mai instalat wine
merge binishor.... dar ... cred ca pentru moment nu ma complic sa il
instalez.... ma rezum la comunicarea pe YM sau gmail, deocamdata e destul,
si cred ca ma voi uita de un alt instrument de monitorizare a prezentei si
activitatii celor din retea, asta ca sa stiu ce trasferuri pot face si cat
de mult ma pot arunca in privinta asta fara sa omor pe altii :)
Multumesc mult pentru ajutor
Marilena

On 4/3/06, lonely wolf <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Marilena Buretea wrote:
>
> >Multumesc tare mult de ajutor. Va trebui sa vorbesc cu cei din retea sa
> vad
> >daca sunt toti de acord sa schimbe clientul de chat, daca nu... probabil
> voi
> >renunta sa comunic cu ei astfel sau ... voi instala wine
> >
> >
> incepe cu wine sau crossover office. e mult mai simplu de instalat decit
> pare (presupunind ca nu vrei sa compilezi).
>
>
> _______________________________________________
> RLUG mailing list
> [email protected]
> http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
>
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui