:) am mai instalat wine merge binishor.... dar ... cred ca pentru moment nu ma complic sa il instalez.... ma rezum la comunicarea pe YM sau gmail, deocamdata e destul, si cred ca ma voi uita de un alt instrument de monitorizare a prezentei si activitatii celor din retea, asta ca sa stiu ce trasferuri pot face si cat de mult ma pot arunca in privinta asta fara sa omor pe altii :) Multumesc mult pentru ajutor Marilena
On 4/3/06, lonely wolf <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Marilena Buretea wrote: > > >Multumesc tare mult de ajutor. Va trebui sa vorbesc cu cei din retea sa > vad > >daca sunt toti de acord sa schimbe clientul de chat, daca nu... probabil > voi > >renunta sa comunic cu ei astfel sau ... voi instala wine > > > > > incepe cu wine sau crossover office. e mult mai simplu de instalat decit > pare (presupunind ca nu vrei sa compilezi). > > > _______________________________________________ > RLUG mailing list > [email protected] > http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug > _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
