Sergiu Icobescu wrote:
Am un server pe care ruleaza FC4, cu sendmail ca server de mail. In momentul asta am 7 domenii pe care le administrez, dar in curand voi avea aproape 50. Ce imi sugerati sa folosesc ca si server de mail? E sendmail in stare sa duca atatea domenii?
daca nu te cheama yahoo in general da. _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
