Sergiu Icobescu wrote:
Am un server pe care ruleaza FC4, cu sendmail ca server de mail. In momentul
asta am 7 domenii pe care le administrez, dar in curand voi avea aproape 50.
Ce imi sugerati sa folosesc ca si server de mail? E sendmail in stare sa
duca atatea domenii?

daca nu te cheama yahoo in general da.

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui