On 12/7/06, Dorin Lazar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
   Salut,
   Am pe cineva care vrea să folosească Linux ca desktop primar. Adică
să editeze documente şi să se dea pe net, şi în general să facă toate
lucrurile pe care le face un utilizator obişnuit. Genul de jocuri pe
care le joacă sunt de nivelul KDEGames, deci NU e mare durere că nu sunt
jocuri supărate pe Linux.
   Mulţumesc, şi sper că nu o să hrăniţi trolli.
   Dorin

poti incerca si cu un suse. eventual 10.2 final cand o sa iasa (peste
cateva zile)
eu folosesc suse si uneori chiar ma minunez ce bine sta la multe din
capitolele esentiale pentru desktop.

ps: nu am sugerat suse cu intentia de a reinvia flame-urile nu de mult stinse

--
danyvip
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui