On 12/7/06, Dorin Lazar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Salut, Am pe cineva care vrea să folosească Linux ca desktop primar. Adică să editeze documente şi să se dea pe net, şi în general să facă toate lucrurile pe care le face un utilizator obişnuit. Genul de jocuri pe care le joacă sunt de nivelul KDEGames, deci NU e mare durere că nu sunt jocuri supărate pe Linux. Mulţumesc, şi sper că nu o să hrăniţi trolli. Dorin
poti incerca si cu un suse. eventual 10.2 final cand o sa iasa (peste cateva zile) eu folosesc suse si uneori chiar ma minunez ce bine sta la multe din capitolele esentiale pentru desktop. ps: nu am sugerat suse cu intentia de a reinvia flame-urile nu de mult stinse -- danyvip
_______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
