On Thu, Dec 07, 2006 at 01:21:13PM +0200, Dorin Lazar wrote: > lonely wolf wrote: > >Dorin Lazar wrote: > >>Nu mă interesează cît de cutting edge este, vreau să fie foarte bine > >>făcută integrarea. > >pt FC6 e MUSAI sa adaugi la repo extras si livna. eventual si freshrpms. > >dupa aia abia poti instala diverse. tot ce e patent-related NU e inclus > >in FC/FE si trebuie pus din alte repo > >pt fonturi ai grija sa fie deja-vu instalate si activate > O să verific acasă dacă am instalate deja-vu. I-am tot făut update de > la o versiune la alta, nu bag mîna în foc că nu am pornit de la FC3 sau > 4, şi e posibil să fi uitat cîte ceva 'ici colo în părţile > esenţiale'. > el vrea sa foloseasca Linux, sau a fost batut la cap ca linux e ... si a cedat? In al doilea caz, cred ca ar trebui lasat in pace, iar in primul caz ai o problema mare. Toate discutiile legate de distro incep de la faptul ca ce e bun pentru unul nu e bun pentru altul si cred ca ar trebui sa vezi ce vrea el in primul rind. Raspunsul nu cred ca o sa vina de pe lista, :-)
-- Believe nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense." Buddha (563BC-483BC) _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
