On Thu, Dec 07, 2006 at 01:21:13PM +0200, Dorin Lazar wrote:
> lonely wolf wrote:
> >Dorin Lazar wrote:
> >>Nu mă interesează cît de cutting edge este, vreau să fie foarte bine 
> >>făcută integrarea.
> >pt FC6 e MUSAI sa adaugi la repo extras si livna. eventual si freshrpms. 
> >dupa aia abia poti instala diverse. tot ce e patent-related NU e inclus 
> >in FC/FE si trebuie pus din alte repo
> >pt fonturi ai grija sa fie deja-vu instalate si activate
>   O să verific acasă dacă am instalate deja-vu. I-am tot făut update de 
> la o versiune la alta, nu bag mîna în foc că nu am pornit de la FC3 sau 
> 4, şi e posibil să fi uitat cîte ceva 'ici colo în părţile 
> esenţiale'.
> 
el vrea sa foloseasca Linux, sau a fost batut la cap ca linux e ... si a
cedat?
In al doilea caz, cred ca ar trebui lasat in pace, iar in primul caz ai o
problema mare. Toate discutiile legate de distro incep de la faptul ca ce
e bun pentru unul nu e bun pentru altul si cred ca ar trebui sa vezi ce
vrea el in primul rind. Raspunsul nu cred ca o sa vina de pe lista, :-)

-- 
Believe nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I 
have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense."

Buddha (563BC-483BC)



_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui