----- Original Message -----
From: "Sebastian Antonescu" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "Romanian Linux Users Group" <[email protected]>
Sent: Monday, February 05, 2007 5:47 PM
Subject: Re: [rlug] Migrare Linux
Nu inteleg la ce va referiti. Daca nu aveti nimic constructiv de
adaugat la aceasta conversatie, poate ar fi mai bine sa va abtineti,
si sa lasati loc altor oameni car poate vor sa ma ajute
Va ajutam noi... Avem preturi mici. Mai mici ca ale bucurestenilor!
Tiberiu Socaciu
freelancer autonom
--
Sebastian Antonescu
CTO, Companie Anonima
On 2/5/07, Dorin Lazar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Laurentiu Coica wrote:
> On 2/5/07, lonely wolf <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>>
>> nice one. mi-a placut. dar de ce nu ai scris direct pe humor ?
>>
> Poate pentru ca humor este lista moderata si s-a gindit ca "nu
> trece".
> Gusturile nu se discuta.
Naivitatea e savuroasă... eu zic că ar fi trecut...
Dacă nu, o să repostez eu peste o lună :P
Dorin
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
--------------------------------------------------------------------------------
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug