On Monday 05 February 2007, Radu Oprisan wrote:
> Imi cer scuze fata de lista pentru aceasta iesire publica. Nu este modul
> obisnuit in care rezolv o problema, dar tipul asta e exagerat de prost.

You'd be surprised. :-)

-- 
George-Cristian Bîrzan

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui