ghrt wrote:
wazaa everybody!

dupa ce m-am uitat la cateva mailuri (bah trollule! lunea nu e vineri, bah!) din threadul sus-mentionat am simtit o oarescare nevoie, pe care nu mi-am putut-o satisface prin meniurile Thunderbirdului. Asadar, cum sterg entire f**king thread dintr-un singur click?

Daca ai mailurile ordonate in threaduri, in tbird in stinga primului mail din thread ai un icon, ca un caption-bubble(sau cum se cheama cercul ala cu coditza). Dai click pe ala si-ti selecteaza automat toate mailurile din thread. Then just hit Delete.


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui