use Net::Server::PreFork; # documented on cpan
La workeri le dai de munca pe un socket.
Probabil nu e chiar ce vrei tu dar se apropie.

nu trebuie mers chiar asa de departe; pot linistit sa fac fork la fiecare lansare, overhead-ul generat in cazul meu nu e semnificativ; am auzit de net:server:prefork dar nu prea cred ca e cazul meu, ma complic mai rau cu socketi

Alex


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui