nu trebuie mers chiar asa de departe; pot linistit sa fac fork la fiecare lansare, overhead-ul generat in cazul meu nu e semnificativ; am auzit de net:server:prefork dar nu prea cred ca e cazul meu, ma complic mai rau cu socketiuse Net::Server::PreFork; # documented on cpan La workeri le dai de munca pe un socket. Probabil nu e chiar ce vrei tu dar se apropie.
Alex _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
