Pe data de Mie 07 Feb 2007 15:16, Adrian Dusa a scris: > Pe scurt, pentru un amic suparat pe virusii din Windows i-am instalat > un Linux cu o masina virtuala. Nu stie sa lucreze decat in Windows, > insa accesul la internet nu i l-am dat decat din host-ul Linux ca sa > nu mai am probleme. Unele lucruri insa trebuie printate si din host, > asa ca eu caut cea mai simpla solutie pentru utilizator. > Poate un Share Printer cumva? Configurează samba şi cups şi te-ai scos. Pe vmware, dacă numai pentru printer îţi trebuie, n-ai nevoie de portul paralel, setează imprimanta ca fiind de reţea şi gata.
> > Multumesc, > Adrian -- Dragos P 126296 luser "La revedere. Drum bun" _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
