Bolo Lobo wrote:
Multumesc lui Paul, dar .. - scuze - e vina mea, nu am precizat - pe aceeasi masina (dual boot) cu XP - Messengerul merge bine mersi !
... pentru ca ze yahoo mess face fallback la http GET/POST pe portul 80 daca nu poate sa se conecteze altfel; gaim se conecteaza prin proxy cu CONNECT pe 5050, asa ca tot la admin ajungi, e posibil sa aiba CONNECT dezactivat sau sa aiba acl-uri prea (?) restrictive, vezi poate il convingi sa le mai relaxeze :D
_______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
