On Friday 09 February 2007 17:41, Vali Dragnuta wrote:
> Cred ca wireless ala inseamna ca ai o dracie pe care o infigi in iesirea
> VGA a calculatorului si iti preia semnalul vga, ti-l moduleaza si ti-l
> trimite la proiector. Si da, conteaza modelul.
Hm... in Windows nu trebuie sa mai fac nimic: utilizez doar placa wireless
interna a laptop-ului. Are un soft special "EMP Easy Connect" (sau asa ceva)
care gaseste video-proiectorul (wireless) si se conecteaza la el (video
cumva) asa incat proiectorul afiseaza ce am eu pe ecran.
Este EPSON modelul EMP 735.
Cele bune,
Adrian
--
Adrian Dusa
Arhiva Romana de Date Sociale
Bd. Schitu Magureanu nr.1
050025 Bucuresti sectorul 5
Romania
Tel./Fax: +40 21 3126618 \
+40 21 3120210 / int.101
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug