On Friday 09 February 2007 19:30, Tudor GHEORGHE wrote:
> Pe data de Vin 09 Feb 2007 19:24, Adrian Dusa a scris:
> > sudo iwconfig eth1 essid "EPSON"
>
> Parca trebuia sa-ti pui alt essid in ad-hoc
... marturisesc ca nu inteleg foarte bine ce inseamna asta: pe ecranul initial
de la video-proiector scrie "ESSID: EPSON"(ceea ce am si setat); ori inseamna
ca in modul ad-hoc ar trebui sa pun un essid anume?
--
Adrian Dusa
Arhiva Romana de Date Sociale
Bd. Schitu Magureanu nr.1
050025 Bucuresti sectorul 5
Romania
Tel./Fax: +40 21 3126618 \
+40 21 3120210 / int.101
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug