> 
> Limita de procese per utilizator???? Nu mai zi nimic daca tot vorbesti 
> ca sa te afli in treaba. In cel mai rau caz, nu poti sa spawnezi mai 
> multe fork-uri decat nr maxim de pid-uri, care ultima data parca era 
> unsigned int.

Limita e cit o pui tu. Sau cit pune distributia ta by default.

Hint : ulimit -u 
...care se poate seta la mult mai putin decit cit incape in unsigned
int. 
Cine abera ? :)



_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui