Dan NAE wrote:

> neighbor router2 next-hop-self
> Nu mai tin minte cum se descurca zebra/linuxu cu next hop resolution ca
> nu am mai folosit de mult.

pe linux daca nu-i pui next-hop-self le anunta cu next-hop ip al
primului router de l-a pornit, asa ca in ibgp e musai sa-i dai cu
next-hop-self sa le puna cum trebuie.

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui