Dan NAE wrote: > neighbor router2 next-hop-self > Nu mai tin minte cum se descurca zebra/linuxu cu next hop resolution ca > nu am mai folosit de mult.
pe linux daca nu-i pui next-hop-self le anunta cu next-hop ip al primului router de l-a pornit, asa ca in ibgp e musai sa-i dai cu next-hop-self sa le puna cum trebuie. _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
