ceva de genul asta ? http://www.dynamicnetworks.us/netflow/netflow-howto.html
On Wed, 2007-02-21 at 13:50 +0200, Florin Samareanu wrote: > Salut, > > Un cisco imi va trimite flow-urile catre un colector. As dori sa stiu daca > se poate face o reprezentare vizuala , eventual apelabila de pe web, a > traficului facut intre masina X si fiecare client care o acceseaza (aka > trafic intre gogu si pr0n_server, trafic intre ioana si pr0n_server, etc). > > Multumesc > > > _______________________________________________ > RLUG mailing list > [email protected] > http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
