ceva de genul asta ?

http://www.dynamicnetworks.us/netflow/netflow-howto.html 


On Wed, 2007-02-21 at 13:50 +0200, Florin Samareanu wrote:
> Salut,
> 
> Un cisco imi va trimite flow-urile catre un colector. As dori sa stiu daca
> se poate face o reprezentare vizuala , eventual apelabila de pe web, a
> traficului facut intre masina X si fiecare client care o acceseaza (aka
> trafic intre gogu si pr0n_server, trafic intre ioana si pr0n_server, etc).
> 
> Multumesc
> 
> 
> _______________________________________________
> RLUG mailing list
> [email protected]
> http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui