On 6/7/07, Dan Uscatu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ce sa fie ? Chiar trebuie sa astept pina se sincronizeaza rdsor ? De obicei incerca el singur mirror dupa mirror pina gasea unul bun.
Da un reboot. -- ..zzZZ _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
