Alexandru Bălan wrote:
Se da : un setup cu sharepoint accesibil in baza user/pass de domeniu pe
care se pun diverse documente.
[...]
Are cineva experienta (si preferabil solutii) cu scenarii asemanatoare
(sharepoint cu NTLM ca repo de documente) ?

 Din pacate nu.

Are cineva idee ce stie konq in plus fata de toate celelalte ?

Vezi daca nu cumva e de la GSSAPI/Kerberos, poate konq are suport de asa ceva si se autentifica la KDC intai, putand apoi sa browseze davfs-ul dupa. Incearca si http://www.davexplorer.org/.


hth,
mitu


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui