dar ce vrei sa faci, daca nu sunt prea indraznet ?

clustere ? sa stochezi poze in mysql ?

sa stochezi traficul clientilor ? apropo de legea din martie.

offtopic: tu ce apuci de mysql ? acum cand toti se asteapta sa moara ?

2009/5/18 George R. NICA <[email protected]>:
> Salut,
>
> Imi puteti recomanda niste resurse pentru MySQL tuning? Inteleg ca
> subiectul poate umple o carte intreaga insa eu as prefera sa fie doar
> un capitol, daca se poate. ;)
>
> Multumesc anticipat pentru recomandari.
>
> --
> GRN
> Eagles never flock together, you discover them one at a time.
>
> _______________________________________________
> RLUG mailing list
> [email protected]
> http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
>

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui