dar ce vrei sa faci, daca nu sunt prea indraznet ? clustere ? sa stochezi poze in mysql ?
sa stochezi traficul clientilor ? apropo de legea din martie. offtopic: tu ce apuci de mysql ? acum cand toti se asteapta sa moara ? 2009/5/18 George R. NICA <[email protected]>: > Salut, > > Imi puteti recomanda niste resurse pentru MySQL tuning? Inteleg ca > subiectul poate umple o carte intreaga insa eu as prefera sa fie doar > un capitol, daca se poate. ;) > > Multumesc anticipat pentru recomandari. > > -- > GRN > Eagles never flock together, you discover them one at a time. > > _______________________________________________ > RLUG mailing list > [email protected] > http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug > _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
