Asa-i, aparent Konq pare sa nu aiba problema.
Am descoperit insa altceva. 
APARENT (adica dupa ce am incercat de 30 de ori la rind )
daca deschid about:config in firefox si elimin "gzip"
din valoarea proprietatii 
network.http.accept-encoding (default fiind "gzip,deflate")
lucrurile revin la normal. La voi se intimpla la fel ?

Ca mentiune suplimentara, acum ceva vreme ./ o luase in balarii
cu un content gzipat ce aparea pe undeva prin partea de jos a paginii.



--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui