Asa-i, aparent Konq pare sa nu aiba problema. Am descoperit insa altceva. APARENT (adica dupa ce am incercat de 30 de ori la rind ) daca deschid about:config in firefox si elimin "gzip" din valoarea proprietatii network.http.accept-encoding (default fiind "gzip,deflate") lucrurile revin la normal. La voi se intimpla la fel ?
Ca mentiune suplimentara, acum ceva vreme ./ o luase in balarii cu un content gzipat ce aparea pe undeva prin partea de jos a paginii. --- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
