On Sat, 19 Mar 2005, Uplink wrote: > Ce programe folosesc animalele de la RDS si EuroWeb ca sa detecteze cand > esti floodat si ca sa-ti taie netul? > > Vreau si eu unul din alea ca sa vad ce se intampla inainte sa taie, ca > sa-i pot lua de gat. Mie mi se pare ca abuzeaza de chestia asta. Cum se > cheama si de unde iau asa ceva? >
de curiozitate am cautat pe google. Am gasit ceva dnsflood si am vazut ceva link la cisco in care zicea ca ar detecta tot felul de flood-uri. Si cam atit ;-) -- "A mouse is a device used to point at the xterm you want to type in". Kim Alm on a.s.r. --- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
