On Sat, 19 Mar 2005, Uplink wrote:

> Ce programe folosesc animalele de la RDS si EuroWeb ca sa detecteze cand
> esti floodat si ca sa-ti taie netul?
>
> Vreau si eu unul din alea ca sa vad ce se intampla inainte sa taie, ca
> sa-i pot lua de gat. Mie mi se pare ca abuzeaza de chestia asta. Cum se
> cheama si de unde iau asa ceva?
>

de curiozitate am cautat pe google. Am gasit ceva  dnsflood si am vazut 
ceva link la cisco in care zicea ca ar detecta tot felul de flood-uri.
Si cam atit ;-)

--
"A mouse is a device used to point at
the xterm you want to type in".
Kim Alm on a.s.r.

--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui