> Va rog sa pierdeti putin timp si sa rugati pe cineva din tara sa va
> trimita cartea mea de interviuri "Ghilotina de scrum". Veti gasi
> acolo lungi discutii cu M. Mihaies

#1 Da, in interviul cu Mihaies il numeste pe iliescu "DIZIDENT"(in anii
comunismului)!!!
Dl. Tismaneanu spunea explicit: "dl. iliescu nu are nevoie sa-si
fabrice o autobiografie de dizident pentru ca domnia sa ARE DEJA UNA"!!!
(Oops!)

#2 Credeti ca poate cumva explica dl. Tismaneanu de ce in 2004 l-a
gratulat pe iliescu(si implicit jignit pe Havel) cu acea comparatie cu
Havel, si asta undeva nu cu mult inainte de alegerile din toamna
respectiva?

N-am inteles de ce s-a cenzurat mesajul anterior cu aceleasi amanunte?
Cu ce derajeaza aceste FAPTE, aceste lucruri verificabile ca scrise pe
hartie si publicate deja, doar nu aveti nimic de ascuns d-nilor
moderatori...








*** sustineti [romania_eu_list] prin 2% din impozitul pe 2005 - detalii la http://www.doilasuta.ro ***









YAHOO! GROUPS LINKS




Raspunde prin e-mail lui