Se discuta in 5 iulie ultimele amanunte ale "manualului de operare" al programului si, dupa ce se aproba (pentru ca, din pacate, prevad o majoritate de voturi "pentru") va intra in vigoare - estimez ca lansarea se va "produce" in max. 2 saptamani... inca nu stiu care sunt firmele dar in principiu n-ar trebui sa fie unele "preferate" pentru ca asta ar incalca Legea Concurentei (banii de la AFM fiind asimilati "ajutoarelor de Stat").
 
Codruta
 
 

stiti cumva s-a lansat programul "Bani pt. rable"?
si daca da ..stiti care sunt firmele de masini ce sunt "preferate"?
 
Multumesc!

-- 
"Let me know, that at least, she will try
Then she'll be a true love of mine"
www.arin.ro
__._,_.___

*** sustineti [romania_eu_list] prin 2% din impozitul pe 2005 - detalii la http://www.doilasuta.ro ***










SPONSORED LINKS
Dvd region free American politics Region free dvd player


YAHOO! GROUPS LINKS




__,_._,___

Raspunde prin e-mail lui