In fine, daca pensionarii aceia care au aparut protestand in Buzau (cu
figuri de bigote sau de "presedinti de scara de bloc", stiti Dvs. "genul")
pe un post TV or fi insemnand "un intreg popor", nu ramane decat sa-i cred
pe aceia care sustin ca suntem o natie pe cale de disolutie :(

Nasol (ca sa citez din "clasici")

Vasile

Raspunde prin e-mail lui