<Cum de oamenii foarte saraci isi permit sa aiba mai multi copii, iar cei cu o 
situatie materiala buna se zgarcesc?>

  doar asta voiam sa comentez .. restul fiind remarci mult prea aberante .. 
  oamenii saraci nu isi permit mai multi copii, dar nu stiu cum sa faca sa nu 
faca copii.
  sau in varianta sumbra .. fac copii ca sa traiasca din alocatii si ajutoare 
date de la stat. cat la suta din acei multi copii din familiile sarace reusesc 
sa aiba o viata cat de cat normala si apropiata de una decenta?
  inteleg sa condamni moral avortul numai atunci cand ai epuizat toate 
modalitatile de a informa pe toti / toate.
  si sa va mai zic o chestie care o sa va surprinda, oamenii fac sex din 
placere si nu doar pentru a procreea .. nu-i asa ca nu stiati?


 
---------------------------------
Bored stiff? Loosen up...
Download and play hundreds of games for free on Yahoo! Games.

Raspunde prin e-mail lui