Sincer, nu va inteleg sarcasmele, dar vreau sa cred ca sunt amicale. Site-ul nostru va ofera informatii structurate si raspunsuri detaliate la intrebarile Dvs. - am facut eforturi serioase pentru a-l realiza si pentru a fi cat mai complet si interesant. Tocmai pentru ca Dvs. - si alti co-listeni - sa-l puteti parcurge cu placere si (de ce nu?) curiozitate. De aceea va tot indrum catre el!
Pe de alta parte, nu suntem singurii care utilizeaza lista pentru asa-zise "mesaje publicitare". Consider, totusi, ca nu este firesc sa postez mai mult de 1-2 mesaje de acest tip, din motive lesne de inteles. In fine, nu cred ca o firma de consultanta in management isi poate permite sa-si tarifeze clientii pe ora. Avocatii... treaba lor. Radu Florea (www.strategicus.ro <http://www.strategicus.ro> ) --- In [email protected], "Catalin Dimofte" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > OK, scuze. Am crezut ca, daca tot folositi lista pentru mesaje publicitare, ati putea sa furnizati mai multe detalii. M-am inselat, evident. > Cat despre tariful orar, mergeti intai la o firma de avocatura sau de alte servicii profesionale si amuzati-va pe urma.

