Sincer, nu va inteleg sarcasmele, dar vreau sa cred ca sunt amicale.
Site-ul nostru va ofera informatii structurate si raspunsuri detaliate
la intrebarile Dvs. - am facut eforturi serioase pentru a-l realiza si
pentru a fi cat mai complet si interesant. Tocmai pentru ca Dvs. - si
alti co-listeni - sa-l puteti parcurge cu placere si (de ce nu?)
curiozitate. De aceea va tot indrum catre el!

Pe de alta parte, nu suntem singurii care utilizeaza lista pentru
asa-zise "mesaje publicitare". Consider, totusi, ca nu este firesc sa
postez mai mult de 1-2 mesaje de acest tip, din motive lesne de inteles.

In fine, nu cred ca o firma de consultanta in management isi poate
permite sa-si tarifeze clientii pe ora. Avocatii... treaba lor.

Radu Florea (www.strategicus.ro <http://www.strategicus.ro> )

--- In [email protected], "Catalin Dimofte"
<[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> OK, scuze. Am crezut ca, daca tot folositi lista pentru mesaje
publicitare, ati putea sa furnizati mai multe detalii. M-am inselat,
evident.
> Cat despre tariful orar, mergeti intai la o firma de avocatura sau de
alte servicii profesionale si amuzati-va pe urma.

Raspunde prin e-mail lui