*INVITATIE*
Asociatia Consumatorilor de Media si Club A au deosebita placere de a va invita la dezbaterea: * Merita sau nu romii manele, la TVR?* Participanti: Victor Socaciu, Tudor Octavian, ziaristi, bloggeri, consumatori de media Victor Socaciu, (membru in Consiliul de Administratie al TVR) a raspuns invitatiei Asociatiei Consumatorilor de Media, de a pune in discutie propunerea sa, de ridicare a embargoului impus manelelor de Televiziunea Publica si difuzarea lor in spatiul emisiunilor pentru minoritatea roma. (Detalii: http://victorsocaciu.wordpress.com/2007/10/08/roman-de-rroman/) Luni 22 octombrie, de la ora 20, Victor Socaciu va veni in Club A, pentru a afla de la dumneavoastra daca este o idee buna sau nu difuzarea manelelor de catre Televiziunea Publica. In urma acestei discutii, Victor Socaciu va lua o decizie: prezentarea ideii in fata Consiliului de Administratie al TVR sau abandonarea ei. Va asteptam Dezbaterea va avea loc in Club A, str. Blanari, nr 14, luni, 29 octombrie, de la ora 20 Cu respect Horea Mihai Badau Presedinte Asociatia Consumatorilor de Media http://horeabadau.wordpress.com 0722.376.925

