*INVITATIE*



Asociatia Consumatorilor de Media si Club A au deosebita placere de a va
invita la dezbaterea:



*
Merita sau nu romii manele, la TVR?*



Participanti: Victor Socaciu, Tudor Octavian, ziaristi, bloggeri,
consumatori de media



 Victor Socaciu, (membru in Consiliul de Administratie al TVR) a raspuns
invitatiei Asociatiei Consumatorilor de Media, de a pune in discutie
propunerea sa, de ridicare a embargoului impus manelelor de Televiziunea
Publica si difuzarea lor in spatiul emisiunilor pentru minoritatea roma.

(Detalii: http://victorsocaciu.wordpress.com/2007/10/08/roman-de-rroman/)


Luni 22 octombrie, de la ora 20, Victor Socaciu va veni in Club A, pentru a
afla de la dumneavoastra daca este o idee buna sau nu difuzarea manelelor de
catre Televiziunea Publica. In urma acestei discutii, Victor Socaciu va lua
o decizie: prezentarea ideii in fata Consiliului de Administratie al TVR sau
abandonarea ei.





Va asteptam



Dezbaterea va avea loc in Club A, str. Blanari, nr 14, luni, 29 octombrie,
de la ora 20









Cu respect

Horea Mihai Badau
Presedinte
Asociatia Consumatorilor de Media
http://horeabadau.wordpress.com
0722.376.925

Raspunde prin e-mail lui