HAAAAA? Banca are o politica comerciala pentru care nu va cere avizul, distinse cetatean iritat. Si cand vrei sa deschizi o sucursala, e normal sa ceri avize de la statul caruia ii apartine respectivul teritoriu, pe documente legale in vigoare. Hai sa nu fim penibili... daca se poate. Ela Giurgea, cetatean roman fara nicio legatura cu Raiffeisen simionescumihnea <[EMAIL PROTECTED]> wrote: "Este inadmisibil ca Banca Raiffassen sa faca afaceri si in Romania si in acelasi timp sa incercati sa dati o nota de legalitate Ucrainei in privinta furtului asupra Insulei Serpilor deschizand filiala in aceasta locatie.
Faptul nu poate fi decat o culme a tupeului si a nesimtirii cu care incercati sa tratati neamul romanesc. Ar trebui sa dati socoteala pentru actiunea Dvs., sa fiti boicotati de clienti si mai ales de toata clasa politica din Romania." Stefan Cristian ARIASU *** sustineti [romania_eu_list] prin 2% din impozitul pe 2006 - detalii la http://www.doilasuta.ro *** Yahoo! Groups Links __________________________________________________ Do You Yahoo!? Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around http://mail.yahoo.com

