HAAAAA? Banca are o politica comerciala pentru care nu va cere avizul, distinse 
cetatean iritat. Si cand vrei sa deschizi o sucursala, e normal sa ceri avize 
de la statul caruia ii apartine respectivul teritoriu, pe documente legale in 
vigoare. Hai sa nu fim penibili... daca se poate. Ela Giurgea, cetatean roman 
fara nicio legatura cu Raiffeisen
simionescumihnea <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
  "Este inadmisibil ca Banca Raiffassen sa faca afaceri si in Romania si 
in acelasi timp sa incercati sa dati o nota de legalitate Ucrainei in 
privinta furtului asupra Insulei Serpilor deschizand filiala in aceasta 
locatie. 

Faptul nu poate fi decat o culme a tupeului si a nesimtirii cu care 
incercati sa tratati neamul romanesc. 

Ar trebui sa dati socoteala pentru actiunea Dvs., sa fiti boicotati de 
clienti si mai ales de toata clasa politica din Romania."


Stefan Cristian ARIASU



*** sustineti [romania_eu_list] prin 2% din impozitul pe 2006 - detalii la 
http://www.doilasuta.ro ***






Yahoo! Groups Links





 __________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around 
http://mail.yahoo.com 

Raspunde prin e-mail lui