Cica Base ne scapa de securisti - si, in general, de figurile "sinistre"!
http://www.hotnews.ro:80/stiri-ultima_ora-5361515-pedelistul-silvian-ionescu-revine-conducerea-garzii-mediu.htm Va amintesc ca firma acestuia de mai sus (asociat cu Sulfina Barbu) a facut studiile alea de impact din care reiesea ca e BINE sa se defriseze in padurea Baneasa samd...!!! Felicitari, Base! Cica "sa traiti bine!" - te refereai, probabil, la proprii tai amici! Codruta --- "Let me, at least, to know that she'll try Then she'll be a true love of mine". Puteti dona 2% din impozitul pe venitul Dvs. pentru combaterea defrisarilor - detalii cont la www.arin.ro

