Cica Base ne scapa de securisti - si, in general, de figurile "sinistre"!       
 

http://www.hotnews.ro:80/stiri-ultima_ora-5361515-pedelistul-silvian-ionescu-revine-conducerea-garzii-mediu.htm
              


Va amintesc ca firma acestuia de mai sus (asociat cu Sulfina Barbu) a facut 
studiile alea de impact din care reiesea ca e BINE sa se defriseze in padurea 
Baneasa samd...!!!           

Felicitari, Base! Cica "sa traiti bine!" - te refereai, probabil, la proprii 
tai amici!          


Codruta                  


---
"Let me, at least, to know that she'll try
Then she'll be a true love of mine".

Puteti dona 2% din impozitul pe venitul Dvs. pentru combaterea defrisarilor - 
detalii cont la www.arin.ro

Raspunde prin e-mail lui