Am fostcateva ore in Sibiu. Spre surprinderea mea se lucreaza pe o portiune din axa principala , se lucreaz ainca la renovarea Hotelului Bulevard... Probabil ca fondurile au venit dupa 1 ianuarie... Important e ca s-a terminat constructia aceea uriasa ce zacea de ani de zile in fata Continentalului. Acum se vad vreo 3 turnuri in zona. Inca sunt multe de facut... Mi-a placut sa zaresc la cate un colt istoric o statueta de ipsos care infatisa un "Hermann" .. Cam acelasi chip dar imbracat diferit, in ispotaze diferite: cavaler, berar, macelar, student, bancher, primar... In stilul celebrelor vacutze idn Bucuresti... De nu ar fi fost doar lunea, mi-ar fi placut sa intru la TimeOut unde Radu Gheorghe vine sistematic pt un stand up commedy cu diveris invitati. Desemnarea drept CCE inseamna de-acum inainte un suport foarte important.
Marius Dobrin www.inda.ro www.geocities.com/marius_dobrin www.geocities.com/revista_pasager [Non-text portions of this message have been removed]

