va salut,
am si eu o intrebare, stiu ca deja au fost emise formularele de 
instiintare pt primii castigatori ai loteriei vizelor pe 2007, stiti 
cumva sau ati auzit pe cineva caruia i-ar fi venit o astfel de 
instiintare? daca stiti mai multe detalii, va rog postati-le.
va multumesc.

Raspunde prin e-mail lui