va salut, am si eu o intrebare, stiu ca deja au fost emise formularele de instiintare pt primii castigatori ai loteriei vizelor pe 2007, stiti cumva sau ati auzit pe cineva caruia i-ar fi venit o astfel de instiintare? daca stiti mai multe detalii, va rog postati-le. va multumesc.

