Este cel mai bun film, in opinia mea, al anului trecut, in seria de 
filme foarte bune ale tinerilor din anii acestia.
Si acel scurt-metraj ce va fi difuzat la inceput e misto.
de altfel exista foarte multe scurt-metraje care ar merita o difuzare 
generoasa.

Raspunde prin e-mail lui