2013/5/4 Alex Eftimie <[email protected]>: > Daca te referi la Veloteca, se ajunge rapid cu tramvaiul 1, piata Iancului.
M-am inscris si eu in sfarsit :) Daca aveti nevoie de ajutor cu luatul pachetului pot sa va ajut si eu. Vicentiu _______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
