2013/5/4 Alex Eftimie <[email protected]>:
> Daca te referi la Veloteca, se ajunge rapid cu tramvaiul 1, piata Iancului.

M-am inscris si eu in sfarsit :) Daca aveti nevoie de ajutor cu luatul
pachetului pot sa va ajut si eu.

Vicentiu
_______________________________________________
http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general
http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines

Raspunde prin e-mail lui