politika.rs 
<http://www.politika.rs/rubrike/Hronika/Bacena-bomba-na-zgradu-u-kojoj-zivi-Odalovic.lt.html>
  

Bačena bomba u zgradu u kojoj živi Odalović

 

http://www.politika.rs

 

Državni sekretar u Ministarstvu spoljnih poslova smatra da ovaj napad nema veze 
sa njim i njegovim radom

Zgradu u beogradskoj Trnskoj ulici potresla je snažna eksplozija noćas nešto 
posle 1.30 časova, a dosadašnjim radom policije je utvrđeno da je nepoznata 
osoba bacila bombu u sam ulaz zgrade u broju četiri. Inače, u ovoj zgradi živi 
Veljko Odalović, državni sekretar Ministarstva spoljnih poslova i predsednik 
vladine Komisije za nestala lica.

– Bio sam u stanu kada je odjeknula eksplozija koja me je probudila, baš kao i 
ostale u zgradi. Policija je odmah stigla i obavljen je uviđaj, a istraga će 
razjasniti šta se dogodilo – kaže Odalović za „Politiku”.

Na naše pitanje da li ovaj bombaški napad povezuje sa svojim radom, Odalović 
odgovara: „Mislim da to nema veze ni sa mnom ni sa mojim radom, a posao u 
Komisiji za nestale obavljam godinama. Siguran sam da će policija utvrditi o 
čemu je reč”.

Za sada iz MUP-a nema zvaničnih odgovora o tome ko je bacio bombu u ulaz 
pomenute zgrade, a nezvanično se pominje mogućnost da je meta napada bila osoba 
koja se povezuje sa kladionicama u Beogradu.

objavljeno: 6.11.2015.

 

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected].
Посетите ову групу на http://groups.google.com/group/siem.
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/00a301d117cc%24e86f71c0%24b94e5540%24%40gmail.com.
За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.

Reply via email to