politika.rs <http://www.politika.rs/rubrike/Hronika/Bacena-bomba-na-zgradu-u-kojoj-zivi-Odalovic.lt.html>
Bačena bomba u zgradu u kojoj živi Odalović http://www.politika.rs Državni sekretar u Ministarstvu spoljnih poslova smatra da ovaj napad nema veze sa njim i njegovim radom Zgradu u beogradskoj Trnskoj ulici potresla je snažna eksplozija noćas nešto posle 1.30 časova, a dosadašnjim radom policije je utvrđeno da je nepoznata osoba bacila bombu u sam ulaz zgrade u broju četiri. Inače, u ovoj zgradi živi Veljko Odalović, državni sekretar Ministarstva spoljnih poslova i predsednik vladine Komisije za nestala lica. – Bio sam u stanu kada je odjeknula eksplozija koja me je probudila, baš kao i ostale u zgradi. Policija je odmah stigla i obavljen je uviđaj, a istraga će razjasniti šta se dogodilo – kaže Odalović za „Politiku”. Na naše pitanje da li ovaj bombaški napad povezuje sa svojim radom, Odalović odgovara: „Mislim da to nema veze ni sa mnom ni sa mojim radom, a posao u Komisiji za nestale obavljam godinama. Siguran sam da će policija utvrditi o čemu je reč”. Za sada iz MUP-a nema zvaničnih odgovora o tome ko je bacio bombu u ulaz pomenute zgrade, a nezvanično se pominje mogućnost da je meta napada bila osoba koja se povezuje sa kladionicama u Beogradu. objavljeno: 6.11.2015. -- Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM --- Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska Informativna Mreza“. Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, пошаљите имејл на [email protected]. Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected]. Посетите ову групу на http://groups.google.com/group/siem. Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите https://groups.google.com/d/msgid/siem/00a301d117cc%24e86f71c0%24b94e5540%24%40gmail.com. За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.
